Skip to content

Lesná pohybová sobota

Lesná pohybová sobota

V našich lesných sobotách pokračujeme aj v auguste, konkrétne 14. augusta. Počas tejto soboty pre rodičov a deti máme pripravenú Lesnú pohybovú sobotu. Dielničky budú opäť rozdelené do 2 skupín – rodičia s mladšími deťmi vo veku od 3 do 5 rokov a druhá dielnička bude určená pre rodičov a deti vo veku od 6 do 9 rokov.

Pohybová dielnička pre mladšie deti sa bude konať vonku, na tráve v areáli Zariadenia lesnej pedagogiky (v prípade nepriaznivého počasia sa presunieme do interiéru). Naučíme sa niečo o správnom dýchaní a zacvičíme si niektoré jogové pozície vhodné pre tých najmenších. Zahráme sa pritom na zvieratká a povieme si aj nejakú rozprávočku. Na cvičenie si doneste karimatky alebo deky a pohodlné oblečenie.

S rodičmi so staršími deťmi sa presunieme do lesa a vyskúšame si lesný parkúr. Les poskytuje veľa možností ako sa zabaviť a pritom sa hýbať. V lese na nás budú čakať rôzne lesné prekážky a hry a spolu s nami možno zažijete les ako ho nepoznáte. Na lesný parkúr odporúčame športové oblečenie a pevnú obuv.

Zraz: pri infotabuliach Zariadenia lesnej pedagogiky Krásne Sady Mlynica.

Začiatok o 9.30 h.

Trvanie dielničiek: 60 minút.

Vstupné: 6 eur/dieťa+rodič.

Vzhľadom na obmedzenú kapacitu je potrebné si miesta rezervovať vopred. Dielničku môže dieťa absolvovať iba v sprievode rodiča. Bližšie info: 0911 089 062, email: zlp@krasnesady.sk


Date

14 aug 2021

Time

9:30 - 10:30
QR Code